Dzieci to prawdziwy skarb. Dmuchamy i chuchamy na nie, aby nie zabrakło im „ptasiego mleka”. Troska ta wyraża się nie tylko w naszym zachowaniu względem nich na co dzień, ale również w tym, jakie narzędzia dajemy im, aby mogły się rozwijać. Akcesoria b.box są zdecydowanie jednymi z najlepszych na rynku, ponieważ są dostosowane do obecnego rozwoju dziecka. Dodatkowo są bezpieczne i pomagają stawiać kolejne kroki pozwalające na przystosowanie do życia. Postanowiliśmy zrobić mały przegląd najlepszych akcesoriów marki b.box – zachęcamy do lektury!

B.box przygotował doskonałe bidony termiczne

Jednym z najważniejszych akcesoriów dostępnych jest bidon termiczny. Trzeba na wstępie powiedzieć, że jego sporą zaletą jest to, że został stworzony w taki sposób, aby utrzymywać ciepło do 8 godzin, ale również utrzymuje zimno do 12 godzin. Jest to spory atut, a szczególnie w kontekście przygotowania jedzenia dla maluszka. Nie zawsze mogą zjeść całość bądź też mamy mają czas na to, aby przygotować posiłek. Taki bidon termiczny jest zatem jak najbardziej przydatny, chociaż należy podkreślić, że został on przygotowany dla dzieci już od 4 miesiąca życia! Szukając dodatkowych zalet, należy wspomnieć, że jest on zaprojektowany w taki sposób, aby nasza pociecha mogła poznawać kształty oraz kolory, a przy tym poprawia swoje zdolności manualne.

B.box pamięta również o gryzakach

Małe dzieci mają swoje przypadłości, które niekoniecznie potrafią wyrazić słowami. Przykładem tego jest czynność ząbkowania, która jest dla dzieci bolesna, więc rolą rodziców jest to, aby zapewnić mu jak największy komfort w tym okresie. Idealnym produktem przynoszącym ulgę jest gryzak zakładany na nadgarstek. Ciekawostką jest to, że jest on w wielu kolorach oraz wzorach, co sprawia, że dziecku łatwiej jest przystosować się do niego. Gryzak od bbox jest już dla dzieci od 3 miesiąca życia, ale najbardziej istotne jest to, że jego kształt służy do innej części szczęki. Mamy na myśli to, że ma przemyślany kształt; głowa lisa łagodzi ból dziąseł podczas wyżynania się przednich zębów, a ciało i ogon służą do zębów trzonowych.

Lunchbox od b.box to idealne zaplanowanie posiłku

B.box to marka, która tworzy produkty nie tylko z myślą o najmłodszych. Przykładem tego jest lunchbox będący ułatwieniem w przenoszeniu jedzenia. Doskonale przysłuży się przedszkolakom, ale również i dzieciom szkolnym. Dzięki zamykającemu się klipsowi nie ma najmniejszego zagrożenia, że posiłek wypadnie z przegrody. Plusem jest również higiena lunchboxa, ponieważ został on stworzony z takich materiałów, które nie utrudniają zadbanie o jego czystość. Można go schować wraz z jedzeniem do lodówki i potem jedzenie cały czas nadaje się do spożycia.